To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Franciszek - to co zrobił, nie to co powiedział
Machefi napisał(a):Pisałaś o skali światowej, a teraz się wykręcasz, że tam inne prawo niż w Polsce. No tak to jest, że na świecie jest inne prawo niż u nas.
Sprawy odszkodowań reguluje prawo państwowe. Jest inne niż amerykańskie.
Cytat:Biblia nie jest tu wyznacznikiem czegokolwiek, to tylko księga napisana przez pastuchów, wiele wieków temu.
Nie ma to na dowodów, więc kolejnym razem przygotuj dowód a nie argument z wiary.
Cytat:Piszesz o swojej nadziei (na sprawiedliwość) podyktowanej wiarą, nadzieja zaś to matka głupich.
No to mamy koncert apodyktycznych twierdzeń podbarwionych emocjonalnie.
Cytat:Weź jednak sobie tę głowę przebadaj, może psycholog wytłumaczy ci, że ja tu żadnych oskarżeń w twoją stronę nie adresowałem, ani do każdego katolika, nie wciągaj mnie w swoje urojenia z łaski swojej.
Wiklasz się nieprzyjemnie i z niewiedzy głupoty piszesz. Nie oskarżasz, piszesz prawdę, no nie? Masz dane statystyczne dotyczące merytoryczności moich postów i sprawdziłeś to korzystając z wystandaryzowanego narzędzia? Opisujesz mi swoje odczucia i wrażenia. Może też podasz jakiego narzędzia mam użyć, by odpowiedzieć Ci odnośnie meytoryczności na innych forach. I skąd masz informację, że piszę na wielu forach? To nieprawda.
Jeśli ja komuś coś zarzucam, podaję fakty i je interpretuję. Nie oznacza to, że cierpię z tego powodu. I jeśli piszę o baterii czerwonych kartek mogę przesadzać, bo nie traktuję sprawy poważnie. Od czasu powrotu na forum dała tylko Ann, która prezentuje uraz do mężczyzn a dzieci nazywa bachorami. Ma uraz stąd ta drażliwość i niewiara, że funkcjonują szczęśliwe małżeństwa i kobieta w nich może realizowac się też zawodowo.

Proszę i o pedofilii, by nie było, że ich ukrywam.
http://info.wiara.pl/doc/2056772.Nie-por...-i-krzywdy
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Franciszek - to co zrobił, nie to co powiedział - przez t.rydzu - 03.09.2013, 14:26
Franciszek - to co zrobił, nie to co powiedział - przez Beth - 20.06.2014, 17:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości