To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubione cytaty, myśli
O ile niewiernych żon i ich gachów ani trochę nie byłoby mi szkoda, gdyby metody Północnych German dalej były stosowane, o tyle daleko nie wszystkie "dziewice plamiące dobre imię swojego ojca poprzez cudzołóstwo" (czyli współżyjące z mężczyzną bez ślubu) zasługują na miano "kurwy", nie wspominając o opisanym przez Ciebie traktamencie...
Odpowiedz
Rothein napisał(a):ten opluwany przez półgłówków Kościół który jest dla nich "nosicielem wszelkich urojeń i sprawcą największego zła". Oczko

Wiesz, że właśnie obraziłeś każdego kto zapozna się z tym postem a jest przeciwny KrK i że taka uwaga stanowi zniesławienie?
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
Socjopata1 napisał(a):Wiesz, że właśnie obraziłeś każdego kto zapozna się z tym postem a jest przeciwny KrK i że taka uwaga stanowi zniesławienie?

Czy mam zacząć przytaczać uwagi ateistów skierowane przeciwko wyznawcom chrześcijaństwa czy Islamu, które stanowią zniesławienie? Nie? Więc daj sobie spokój z takimi uwagami.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
Każdy ateista jest przeciwny KrK? Nie, więc co to ma do rzeczy? Od kiedy niezasadne zachowanie jednej strony usprawiedliwiają takie same zachowania drugiej strony?
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
"Złem* jest kiedy ludzie, dzięki gładkiej i spokojnej mowie, unikają tego co prawe i dobre."
Saga Heitharvega

* slowo zło oznacza tutaj raczej coś niewłaściwego, coś jak "moralne potknięcie". Nie zadne zło diabelskie Duży uśmiech

A cytat dedykuję grupie STOA. Oczko

I jeszcze jeden cytat, tym razem Janusz Korwin-Mikke. Nie no padłem jak to przeczytałem. Duży uśmiech

"Generalnie ustroje wyglądają tak:
Maoizm: mam trzy krowy; rząd zabiera wszystkie, zabija i mięso dzieli po równo.
Komunizm: mam trzy krowy; rząd zabiera je do kołchozu, gdzie zdychają.
Narodowy socjalizm: mam trzy krowy; rząd zabiera dwie i zamienia je na armaty.
Faszyzm: mam trzy krowy; rząd ustanawia cenę maksymalną na mleko, a krowy każe zakolczykować, bym ich nielegalnie nie zjadł.
Socjalizm: mam trzy krowy; rząd odbiera mi pod przymusem mleko, które potem mogę kupić w państwowym sklepie na kartki.
Socjaldemokracja: mam trzy krowy; rząd skupuje ode mnie mleko i rozdaje za darmo w szkołach, gdzie dzieci wylewają je do zlewu.
Państwo opiekuńcze: mam trzy krowy; muszę sprzedać jedną, by starczyło na badania weterynaryjne i podatki od dwóch pozostałych.
Eurosocjalizm: mam trzy krowy; rząd każe mi zabić jedną, bo krów jest za dużo – i drugą, bo krowa sąsiada jest chora na pryszczycę.
Kapitalizm: mam trzy krowy; sprzedaję jedną i kupuję byka!"

hahahaha aż mi łzy pociekły ze śmiechu
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
"Człowiek, który się nie złości gdy jest prowokowany, jest głupcem."
Arystoteles
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
@up: znowu coś do grupu STOA? Oczko

Podstawą szczęścia jest wolność, a podstawą wolności odwaga. Tukidydes.
Inspirujące.
[SIZE=1][SIZE=2][SIZE=1][SIZE=2]Burdel na forum powstaje, gdy moderatorzy forum postanawiają sprzeciwić się części działań członków Ekipy Honor.

Czat / IRC: http://pokazywarka.pl/jpqkgu/ - prosta instrukcja dołączania.[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
Odpowiedz
Rothein napisał(a):"Człowiek, który się nie złości gdy jest prowokowany, jest głupcem."
Arystoteles

"Bywa i tak, że nawet sam Arystoteles napisze coś głupiego."
Lumberjack

8) Oczko Język
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
"Kim jest komunista? Jest to ktoś, kto czyta Marksa i Lenina. A jak nazwać antykomunistę? To ktoś, kto rozumie Marksa i Lenina."
Ronald Reagan
Odpowiedz
Człowiek jest wielki w rzeczach krańcowych: w sztuce, w miłości, w głupocie, w nienawiści, w egoizmie, a nawet w ofiarności - ale światu najbardziej brak przeciętnej dobroci.
(E. M. Remarque)
Natura albowiem w rozmaitości się kocha; w niej wydaje swoją moc, mądrość i wielkość.
(Jędrzej Śniadecki)







Odpowiedz
"Poznanie - sens wypraw podejmowanych przez ich rasę. Wydrzeć tajemnicę, poznać dogłębnie - nie istniała wyższa forma podboju. Dominacja poprzez kognitywną penetrację - wyrwanie serca wrogowi; kradzież jego jestestwa. Gdy już otrzymali gwarancję i zdefiniowali obszar - rozpoczęli wnikanie, zakreślając ramy inwazji. Wszystkie fenomeny i przekształcenia, uboczne anomalie lub celowe metamorfozy były tylko konsekwencją tego procesu, podporządkowaną celowi nadrzędnemu: należało dostarczyć trofeum do muzeum wojny, wypreparowane, zdiagnozowane, odarte z sekretu - a więc bezbronne, pokonane, nie można bowiem istnieć bez tajemnicy. Byli rasą pogromców tajemnic - odbierali je innym w militarnym akcie poznania"

Z opowiadania Wojciecha Szydy - Finis Poloniae!.

"Wszystko, co ma naturę cielesną, zabić bronią można."

Również z Finis Poloniae!. Słowa zmartwychwstałego Piłsudskiego.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
"Nigdy nie zapominaj: naiwniacy wierzą, niewolnicy boją się, a buntownicy przeciwstawiają się."

"Zrozum że nikt nie może podarować ci wolności. Wolność jest skarbem który musi zostać skradziony."

"Nonkonformista - nieoswojony, nie wykastrowany, nieudomowiony - buntownik jest kimś kto opiera się władzy, kontroli, i konwencji. Niczym Prometeusz, Szatan, i Spartakus, odmawia uklęknięcia i bycia posłusznym."

"W nowoczesnych państwach, obywatel jest politycznie bezsilny. Obywatel, w rzeczywistości, może skarżyć się, czynić sugestie, czy wywoływać zamęt, ale w świecie starożytnym były to przywileje które należały do każdego niewolnika."

"Zawsze - w każdym okresie i cywilizacji - funkcją prawa jest utrzymać tych którzy dzierżą władzę, przy władzy."

"Według Tomasza Hobbesa, Angielskiego filozofa, wszyscy ludzie są równi, ponieważ 'najsłabszy ma siłę by zabić najsilniejszego, czy to dzięki ukrytym machinacjom czy dzięki współpracy z innymi którzy są w podobnym położeniu.' Lee Harvey Oswald, szary człowiek który zabił prezydenta Stanów Zjednoczonych za pomocą strzelby za siedemnaście dolarów kupionej w lombardzie, potwierdza teorię Hobbesa."

"Według nauki, pojawienie się ludzkości jest dziwacznym wydarzeniem w bezgranicznej, zimnej, i mrocznej pustce. Pierwsze życie, mówią ewolucjoniści, zostało spontanicznie wytworzone w pierwotnym szlamie, i te zalążki ostatecznie rozwinęły się w krwiożerczego kręgowca zwanego człowiekiem."

"Zasadniczo, istnieją trzy stadia imperializmu. Pierwsze, obcy pojawiają się przynosząc podarunki. Następnie, budują fortecę lub bazę. Ostatecznie, podbijają. Wszyscy imperialiści - nawet ci z innej planety - postępowaliby według tych trzech kroków."

"Dla barbarzyńców, życie jest mignięciem piękna, błyskiem radości, i dzieleniem towarzystwa. Barbarzyńca żyje by niszczyć potwory, zarzynać tyranów, i płodzić synów."
(poznaliśmy psychologię Rotheina Duży uśmiech)

"Przewrotnie, w większości społeczeństw masy z zapałem kolaborują ze swoimi wyzyskiwaczami. Z szeregów mas pochodzą informatorzy, policja, i strażnicy więzienni którzy utrzymują tyranów przy władzy."

"Według fascynującej i diabolicznej teorii, 'psychologiczna klasyfikacja paranoi' została wymyślona przez spiskowców (ukryte siły które kontrolują świat) po to by zdyskredytować dzięki niej każdego kto spróbuje ich zdemaskować."

"Prawda nie jest piękna - stoi ona na rozszczepionych kopytach - pokryta jest krzepnąca krwią - ale jest prawdą."

"Dwóch złodziei zostało przybitych do krzyży. Obnażeni, za wyjątkiem ciernistych koron, zwali się 'Zdeprawowany-Przez-Bogactwo' i 'Upodlony-Przez-Ubóstwo' ."

"Poświęcony nikczemnej nauce - nieprzyjaznej dominacji natury - kompleks składa się z tysięcy mrocznych laboratoriów. Tutaj, legiony amoralnych badaczy - chciwych wiedzy - popełniają zbrodnie przeciwko ciałom i ideom."

Wszystkie cytaty są autorstwa Marka Mirabello.

Acha, jeszcze jeden Język

"W mych snach całowałem ją w swawolny i kochliwy sposób, po czym kochaliśmy się - na świeżym powietrzu - tak jak robią to dzikie zwierzęta."
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
"Tolerować nie znaczy zapomnieć, że to, co tolerujemy, na nic więcej nie zasługuje."
Nicolás Gómez Dávila
Odpowiedz
Rothein napisał(a):"Dla barbarzyńców, życie jest mignięciem piękna, błyskiem radości, i dzieleniem towarzystwa. Barbarzyńca żyje by niszczyć potwory, zarzynać tyranów, i płodzić synów."

"Każdy może być ojcem syna, ale prawdziwy mężczyzna jest ojcem córki" Oczko
Odpowiedz
Cytat:WSZYSTKO, CO ZASZŁO, POZOSTAJE ZASZŁE.
- Co to za filozofia?
JEDYNA, KTÓRA DZIAŁA.

Oczko
jakiś mądry cytat
Odpowiedz
"Nasza wiedza może być tylko skończona, podczas gdy nasza niewiedza jest z pewnością nieskończona.
Ilekroć jakaś teoria wydaje się jedyną możliwą, to znak, że nie zrozumiałeś ani teorii, ani problemu, który miała rozwiązać."
Karl Popper
Odpowiedz
Honor i zysk nie sypiają w tym samym łożu.
Miguel de Cervantes
(Warto o tym czasami przypominać tym od "świętego prawa własności" i strzelania do dzieci)

To co mało kosztuje, mało jest też cenione.
Miguel de Cervantes
(Nad tym zdaniem niech zastanowią się natomiast forumowi libertyni, być może zrozumieją co to znaczy "szanować się". Oczko )
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
"Hasełka bywają zwodnicze"

Socjopata1
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
Jak sie jest sfrustrowanym to się mruczy zaklęcia pod nosem?
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
Nie wiem, sam musisz sobie na to pytanie odpowiedziećDuży uśmiech
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości