To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieoficjalne motto forum Ateista.pl
#41
ile na forum jest osób o niemieckim pochodzeniu? jak przewage to motto WON pasuję idealnie.
Odpowiedz
#42
Po niemiecku mówi się "raus", a nie "won".
Odpowiedz
#43
ale pasuje do niemców.
Odpowiedz
#44
"Antyklerykale walcz o to i dbaj,
by drugim Iranem nie został nasz kraj."
"Dyskusja z idiotami niepotrzebnie ich nobilituje"
Odpowiedz
#45
Furia napisał(a):I nagle jebut, nie ma forum. Naprawdę byłbyś zadowolony? :>

Byłem bliski nawrócenia kiedy mi się dziś wyświetlił błąd bazy danych zamiast forum Duży uśmiech
Odpowiedz
#46
Sofeicz napisał(a):Terry - mów za siebie!

Nie tylko ja tutaj cytuje motta.;-) "Won" to też nic oryginalnego;-)
spróbuje coś wydumac własnego. Po prostu spodobało mi się to na pierwszy ogląd. chociaz prawdę mówiąc nie jest szczególnie oryginalne.
Odzew nie jest bardzo wielki!!
Odpowiedz
#47
Roan Shiran napisał(a):"Zgnójcie wszystkich. Bóg rozpozna swoich"
Moim zdaniem idealne.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#48
W łacińskich sentencjach znalazłem mądre zdanie - jak ulał pasuje
"Absit dicto invidia. - Niechaj słowo wolne będzie od nienawiści; niechaj słowo nie budzi nienawiści".
Z dedykacją dla EH.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#49
No popatrz już się nie stosujesz...

Odpowiedz
#50
Wściekłe Gacie napisał(a):"Boże, jeżeli istniejesz to spraw, żeby to forum zniknęło"
-Hans Wegeżynsten
Furia napisał(a):I nagle jebut, nie ma forum. Naprawdę byłbyś zadowolony? :->

Uroczyście ogłaszam, że od dzisiaj jestem teistą. Całe życie czekałem na znak od Pana i wreszcie mi go dał. Nie mam już żadnych wątpliwości. Jestem częścią czegoś większego, jakiegoś tajemniczego planu. Postanowiłem oddać swoje życie Panu.

Serio. Nie żartuję. To nie mógł być przypadek.


Zabierzesz mnie na drugi brzeg
Za Tobą będę do Nieba biegł.


Odpowiedz
#51
Wściekłe Gacie napisał(a):Uroczyście ogłaszam, że od dzisiaj jestem teistą. Całe życie czekałem na znak od Pana i wreszcie mi go dał. Nie mam już żadnych wątpliwości. Jestem częścią czegoś większego, jakiegoś tajemniczego planu. Postanowiłem oddać swoje życie Panu.

No nareszcie. Marnowałeś się w tym dusznym bezbożnictwie. Uśmiech
Odpowiedz
#52
Palmer Eldritch napisał(a):No nareszcie. Marnowałeś się w tym dusznym bezbożnictwie. Uśmiech
Wkręca nas. Nie dam się nabrać. Za mądry jest na bycie teistą. Język
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#53
truecrypt napisał(a):sofeicz i gocek zmierza w dobrym kierunku.
Moje ktoś usunął.

Won, cepie
Exodim
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
#54
nonkonformista napisał(a):Wkręca nas. Nie dam się nabrać. Za mądry jest na bycie teistą. Język
To nie jest kwestia mądrości, lecz kwestia wiary. Kiedyś może zrozumiesz Uśmiech
Odpowiedz
#55
Wściekłe Gacie napisał(a):To nie jest kwestia mądrości, lecz kwestia wiary. Kiedyś może zrozumiesz Uśmiech
Dobrze, że podkreśliłeś sprzeczność tych dwu pojęć.
Dzięki!!!
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#56
Jeden z kapłanów poprosił Diogenesa o datek dla bogów.
Diogenes na to:
- Nie mogę mieć zaufania do bogów, którzy są biedniejsi niż ja.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#57
Sofeicz napisał(a):W łacińskich sentencjach znalazłem mądre zdanie - jak ulał pasuje
"Absit dicto invidia. - Niechaj słowo wolne będzie od nienawiści; niechaj słowo nie budzi nienawiści".
Z dedykacją dla EH.
Niechaj Sofeicz nie trywializuje pojęcia nienawiści przez wyszukiwanie jej tam, gdzie jej nie ma. W ogóle denerwuje mnie gadanie o "mowie nienawiści", "hejterstwie" i innych takich bzdetach. Później jeden z drugi usłyszy jakąkolwiek krytykę i z miejsca sobie ubzdura, że go zewsząd nienawidzą.
Odpowiedz
#58
Hastur napisał(a):Niechaj Sofeicz nie trywializuje pojęcia nienawiści przez wyszukiwanie jej tam, gdzie jej nie ma. W ogóle denerwuje mnie gadanie o "mowie nienawiści", "hejterstwie" i innych takich bzdetach. Później jeden z drugi usłyszy jakąkolwiek krytykę i z miejsca sobie ubzdura, że go zewsząd nienawidzą.
To jeszcze nic. A dawanie czerwonych kwadratów tylko za nick na forum?:lol2:
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#59
Widzisz Sofeicz? Właśnie o tym mówię. Przez swobodne szafowanie poważnymi słowami mamy później osobników co miesiąc wyznających "miłość" komuś nowemu i widzących "nienawiść" w czerwonych kwadracikach na forum.
Odpowiedz
#60
Ok Hastur, już więcej nie będę szafował poważnymi słowy.

To może "Gadu, gadu, a chłop śliwki rwie"
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości