To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieoficjalne motto forum Ateista.pl
#61
Idźmy lepiej w przysłowia polskie: "Nie trzeba w czerwcu o deszcz prosić, przyjdzie jak zaczniemy kosić."

Kalendarz przysłów polskich to nieskończona skarbnica mądrości. Może Fizykowi udałoby się zainstalować na forum jakiś skrypt, który codziennie raczyłby nas innym przysłowiem? Problem motta rozwiązany!
Odpowiedz
#62
"Na Świętego Jana ateista robi z siebie barana"
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#63
"Gelobt sein was hart gemacht".

Mientcy użytkownicy tu długo nie wytrzymają. Tu się walczy. : P
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
Orkiestra!
Odpowiedz
#64
Fizyk napisał(a):... z jakiegoś powodu forum widzi wszystkich użytkowników, jakby pochodzili z jednego adresu IP...

Ateiści całej Polski łączmy się w jednym IP. Szczęśliwy

Wściekłe Gacie napisał(a):... od dzisiaj jestem teistą. Całe życie czekałem na znak od Pana i wreszcie mi go dał. Nie mam już żadnych wątpliwości. Jestem częścią czegoś większego, jakiegoś tajemniczego planu. Postanowiłem oddać swoje życie Panu.

Strasznie krótkoterminowy ten Twój Bóg. No i nasz Fizyk ogarnia Jego ścieżki... ^^
Odpowiedz
#65
"Masz kurwa jakiś problem z Bogiem?".
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#66
"Wierzący twierdzi, że ateista szuka dziury w całym.
Ateista twierdzi, że wierzący szuka całości w dziurze."
"Dyskusja z idiotami niepotrzebnie ich nobilituje"
Odpowiedz
#67
"Wierz w siebie, ale nie czyń z tego religii."
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
#68
nonkonformista napisał(a):To jeszcze nic. A dawanie czerwonych kwadratów tylko za nick na forum?:lol2:
Właśnie Cię znienawidziłem i już nie jesteś "niebanalnym osiągnięciem".
Przykro mi :lol2:

Furia napisał(a):Strasznie krótkoterminowy ten Twój Bóg. No i nasz Fizyk ogarnia Jego ścieżki... ^^

Znak musi być krótki, bo inaczej Bóg całkowicie by się ujawnił...
Odpowiedz
#69
Hastur napisał(a):Widzisz Sofeicz? Właśnie o tym mówię. Przez swobodne szafowanie poważnymi słowami mamy później osobników co miesiąc wyznających "miłość" komuś nowemu i widzących "nienawiść" w czerwonych kwadracikach na forum.
Jaką 'miłość' komuś nowemu? Mógłbyś jaśniej?
W czerwonych kwadracikach widzę gimbazę i chęć dopieprzenia tylko dlatego, że ktoś się z nami nie zgadza. Za dobrze to o tobie nie świadczy, więc się głupio nie tłumacz.
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz
#70
Sofeicz napisał(a):"Na Świętego Jana ateista robi z siebie barana"
czemu na sw Jana?? Trzymam sie jednak nadal T.P
Spodobalo mi się. nie czytalam jego książek. Czy ktoś z Was cos o nim wie?
"Magia jednak ma w zwyczaju czekać w ukryciu niby grabie leżące w trawie.”
Ateiści są traktowani czesto jak buntownicy. Trudno mi wejść w te rolę. Poniwaz jestem bezboznikiem od urodzenia bunt nie wchodzi w gre. buntować można się tylko przeciw temu co istnieje.
Odpowiedz
#71
nonkonformista napisał(a):Jaką 'miłość' komuś nowemu? Mógłbyś jaśniej?
Nie. Wszystko jest jasne.
Cytat:W czerwonych kwadracikach widzę gimbazę i chęć dopieprzenia tylko dlatego, że ktoś się z nami nie zgadza. Za dobrze to o tobie nie świadczy, więc się głupio nie tłumacz.
Czy ja się tłumaczę? :lol2:
Odpowiedz
#72
Hastur napisał(a):Nie. Wszystko jest jasne. Czy ja się tłumaczę? :lol2:
No, pewnie. Inaczej byś tego nie pisał.
Nie, jakieś idiotyzmy o jakichś 'miłościach' z dupy wyciągasz i twierdzisz, że wszystko jest jasne, więc de facto piszesz sobie a Muzom. Wcale mnie to nie dziwi. Ubrdałeś sobie coś na mój temat i tyle.
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz
#73
Kurwa, czy ja pisałem z początku do ciebie i o tobie czy może raczej do Sofeicza, a ty przylazłeś po raz kolejny z tymi pretensjami o minusy? Weź to wszystko przeczytaj raz jeszcze, ty kurwa "polonisto" od siedmiu boleści, to jest materiał z czytania ze zrozumieniem na poziomie podstawówki :wall:

Ogarnij się Hastur, co to za sposób dyskusji?
R.


Inaczej się nie da z tym tumanem. Ale ok, na następny post już nie odpisuję, bo znów by były pretensje.
H.

Dziękuję :-*
R.



[COLOR="Blue"]Proszę.
H.[/COLOR]
Odpowiedz
#74
EH zobowiązuje Oczko
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
#75
minusy to gimbazja, plusy to dorosłość. Zapamiętam.
Odpowiedz
#76
Gocek napisał(a):EH zobowiązuje Oczko
To prawicowy sznyt. Plebs i słoma z butów wyłazi, ale będzie się taki uważał za inteligenta.:lol2: A co!
"E parvo eu não sou!!!
E fico a pensar
Que mundo tão parvo
Onde para ser escravo
E preciso estudar..."

Deolinda, Parva que eu sou
Odpowiedz
#77
nonkonformista napisał(a):Jaką 'miłość' komuś nowemu? Mógłbyś jaśniej?
W czerwonych kwadracikach widzę gimbazę i chęć dopieprzenia tylko dlatego, że ktoś się z nami nie zgadza. Za dobrze to o tobie nie świadczy, więc się głupio nie tłumacz.

Ty lepiej nie "krakaj" bo zasługujesz na te minusy.
Sam chciałem ci wczoraj jednego dać ale w końcu (chyba Język) sobie darowałem i cie go (chyba Język) nie dałem.
Co nie zmienia faktu ze rozumiem jak najbardziej chęć wjebania ci minusa bo czasami naprawdę się o to prosisz.
Poza tym nie ma nic złego w minusowaniu ludzi z którymi się nie zgadzam, no bo co ? Mam może minusowac tych z którymi się zgadzam ? Duży uśmiech
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#78
Gocek napisał(a):EH zobowiązuje Oczko

No tak :wall:
Zamiast po prostu dojść do konkluzji ze jest wiele osób które wkurwiają niektóre wpisy nonkonformisty lepiej wymyślać jakieś konspiracyjne teorie i dochodzić do wniosku ze "EH wali minusy bez powodu"...
...

nonkonformista napisał(a):To prawicowy sznyt. Plebs i słoma z butów wyłazi, ale będzie się taki uważał za inteligenta.:lol2: A co!

Odezwał się "szczyt ekscelencji i inteligencji"... :roll:
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#79
Z mojego punktu widzenie wiele jest nieuzasadnionych. Odzwierciedlają chęć przypierdzielenia się a skoro nie da się w realu "to chociaż dam czerwony kwadracik żeby mu pokazać, że jestem prawy i honorowy, a on ciota".
Odzwierciedlają częściej animozje do osoby niż niezgodę na to co pisze.
Któregoś razu Nonk dostał zjebkę od "polaka" patrioty i (a jakże) prawicowca, za to że mu zwrócił uwagę, że pisze z błędami, więc z tym patriotyzmem i poszanowaniem kultury narodowej u niego nie bardzo.
Wszystko EH-y denerwuje, nie wiem może mają ADHD, bo i ilością wypowiedzi też trudno ich pobić, na wszystkim się "znają", a autorytety mają takie, że klękajcie narody, dopóki się nie okaże to tylko ałtorytety z koziej dupy.
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
#80
Machefi napisał(a):Odzwierciedlają częściej animozje do osoby niż niezgodę na to co pisze.

A powiedz mnie,
Z czego na forum dyskusyjnym mają według ciebie powstawać animozjejak nie z pisaniny użytkowników ?

machefi napisał(a):Któregoś razu Nonk dostał zjebkę od "polaka" patrioty i (a jakże) prawicowca, za to że mu zwrócił uwagę, że pisze z błędami, więc z tym patriotyzmem i poszanowaniem kultury narodowej u niego nie bardzo.

Daj więcej konkretów bo może akurat łżesz albo tylko deformujesz prawdę i nie sposób potwierdzić twoich słów.
A mam bardzo dobre powody do gdybanie ze może właśnie tak jest bo sam znalazłem się w takiej a nie innej sytuacji:
-Uzytkownik A (nie pamiętam już kto to był) mnie poprawił.
-Dwa posty niżej nonkonformista poprawia inny z moich błędów.
Ja "użytkownikowi A" podziękowałem za poprawienie a nonkonformiście zaleciłem wypierdalanie.
Dlaczego ?
Taki machefii by pewnie stwierdził ze kazałem mu wypierdalać ze sam fakt iż mnie on poprawił a to było by jebanym wykrzywianiem rzeczywistości.
Jak jest prawda ?
A bardzo prosta, po prostu uraził mnie żart nonkonformisty bo zamiast po prostu poprawić mój błąd to nie mógł się on powstrzymać przed rzuceniem żartu który mnie nie przypadł do gustu i za to poleciał minus.
Tyle i aż tyle...

machefi napisał(a):Wszystko EH-y denerwuje, nie wiem może mają ADHD, bo i ilością wypowiedzi też trudno ich pobić, na wszystkim się "znają", a autorytety mają takie, że klękajcie narody, dopóki się nie okaże to tylko ałtorytety z koziej dupy.

No ale czym jest te Eh ?
Piszesz jakby to była jakaś ekipa kolektywnego myślenia albo jakiś pojedynczy byt a mnie zastanawia kogo wrzucasz do tego worka ?
Z tego co pamiętam to korsarz (xeno) założył kiedyś EH a on akurat chyba z każdym prawicowcem teraz prowadzi wojnę na słowa choćby w temacie o aborcji.
Czy machefii widział gdzieś aby inni członkowie tej "grupy" lizali sobie dupy gdzieś w dyskusjach i się ze sobą bezwarunkowo zgadzali ze wypisuje takie generalizacje i takie smuty ?
Jak tak to proszę o konkrety a nie o "demagogie".
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości