To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieoficjalne motto forum Ateista.pl
#81
Jedyne na co ich stać /prawie całe EH/, to obelgi. Pozytywnie wyróżniają się tutaj: Grim i Skywalker. Reszta to co drugie słowo przeklina, co świadczy nie tylko o ich brakach słownikowych /bo jakoś muszą tę mizerię zapełnić!/, ale również o pochodzeniu. Człowiek z nizin społecznych, aby ukryć swe braki w języku, klnie często, bo inaczej swoich myśli nie umie wyrazić. W sumie to smutne! ;( Świadczy to również o braku kultury.
Zatem kochani EH-owcy najpierw zacznijcie od siebie!
Prawicowiec, który robi poważne błędy językowe /więc nie umie się wyrażać poprawnie w ojczystym języku/ to dupa, a nie prawicowiec! I tyle.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#82
Sam jesteś "dupa" hipokryto.
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#83
a te EH to jakaś tajna organizacja? Mają jakieś zebrania, szefa? Duży uśmiech Czy to może po prostu synonim prawicowca na tym forum?
Odpowiedz
#84
Przypominam o temacie wątku.
Od tego momentu wszelkie poboczne wtręty (szczególnie o EH) i wycieczki personalne będą usuwane.


Czekamy na nowe motta.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#85
"EH szkoda (z nimi) gadać"
Tak Sofeicz, to jest propozycja motta.
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
#86
Propozycja mota:
"EH, niejasna tajna organizacja do której nie wiadomo kto należy, ukrywa się na tym forum i służy za kozła ofiarnego wszystkich zarzutów jakie lewactwo nie potrafi skonkretyzować "
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#87
Ateista.pl. Jesteś tutaj nowy? To chuj ci w dupę Uśmiech
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#88
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTJN90JMLehVTQgLudB9oz...JZUIRr9RN_]

To jest dobre, i do tego przysłowie.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
#89
Ateista pl.
Socjalizm vs liberalizm Uśmiech
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
#90
Gocek napisał(a):Ateista pl.
Socjalizm vs liberalizm Uśmiech
Koniecznie z dopiskiem:
jako najważniejsza kwestia (a)teologiczna
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
#91
może założyć nowy wątek..??nie mam pomysłu na tytuł.
Odpowiedz
#92
Ateista.pl. Sponsorem serwisu w tym tygodniu jest firma Bongo.
Bongo - pełen profesjonalizm i szacunek.
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
#93
Czy Ateista, czy Boże Dziecię, przed Śmiercią (Szczurów) nie uciekniecie.
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
#94
Ateista.pl - Internal Server Error
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
#95
Ateista.pl Bóg istnieje
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
#96
(ale mamy go w d...)

Odpowiedz
#97
" W imię ojca wszechmogącego, w trójcy jedynego - tak nam dopomóż Bóg"
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#98
A może by to:

"Jeżeli,co daj Boże, Boga niema,to chwała Bogu.
A jeżeli,nie daj Bóg, Pan Bóg jest,to niech nas ręka boska broni!"

Odpowiedz
#99
Musze z tych wszystkich propozycji zrobić chmurę słów - ciekawe co wyjdzie?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Myślę, że



BÓG

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości