To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z logowaniem
#21
To był sposób nonkonformisty na przypomnienie ci ze strasznie pragnie on wybrać się w końcu z tobą na te "grzyby" co mu niedawno proponowałeś Duży uśmiech
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#22
Już żałuję... No i proponowałem iść na grzyby, nie na "grzyby." Ten nawias wiele o Tobie mówi i Twoich niespełnionych pragnieniach... Widzę że macie z Nonkiem sporo wspólnych tematów. Może się "spikniecie" jakoś Oczko
Sebastian Flak
Odpowiedz
#23
Z grzybów proponuję 'Sromotnika bezwstydnego"

[Obrazek: sromotnik_bezwstydny1.jpg]
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#24
Sofeicz napisał(a):Z grzybów proponuję 'Sromotnika bezwstydnego"

[Obrazek: sromotnik_bezwstydny1.jpg]

Widzę, że kolejny chętny na "zbieranie grzybków" z nonkonem. Panowie... Umawiajcie się na tym seks-subforum :roll:
Odpowiedz
#25
Neuromancer napisał(a):Już żałuję... No i proponowałem iść na grzyby, nie na "grzyby." Ten nawias wiele o Tobie mówi i Twoich niespełnionych pragnieniach... Widzę że macie z Nonkiem sporo wspólnych tematów. Może się "spikniecie" jakoś Oczko

Ale nonkonformsita planuje iść "na grzyby" Oczko

A nonk właśnie tak mnie się już od dawna kojarzy: http://ateista.pl/showpost.php?p=496086&postcount=424
Dlatego nawet gdyby nie twoje zaproszenie to i tak nonkonformsita piszący o grzybach by mnie się pewnie krzywo skojarzył Duży uśmiech
Nic na to nie poradzę, zbyt duża wyobraźnia to prawdziwe utrapienie :p
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#26
Dzieło Boga czy Natury? Duży uśmiech Dobre pytanie. A wyobraźnie pielęgnuj, to przydatne narzędzie pracy. ;-)
Sebastian Flak
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości