Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XXVII Letni Zjazd Muzułmanów Polskich
nonkonformista napisał(a):https://www.google.pl/search?q=chrze%C5%...24&bih=592

Przeczytałeś choć raz to co wkleiłeś? Duży uśmiech
Odpowiedz
Avx napisał(a):Teoretycznie. W praktyce Islam jest wewnętrznie podzielony na więcej sekt i "szkół" niż myślisz. Ja sam tylko liznąłem temat (nie mówię o ZEA, mówię o tym, co na temat wewnętrznego zróżnicowania Islamu czytałem).

Nie w Europie i Polsce. Pierwsze skrzypce grają wahhabici i salafici, czyli radykałowie i fanatycy. Już dawno innych muzułmanów zepchnęli na margines. Wejdź sobie jako szyita na planetaislam.com i zobaczysz jak to wygląda w praktyce.
"Hope can drown lost in thunderous sound
Fear can claim what little faith remains
But I carry strength from souls now gone
They won't let me give in...
(...)
Death will take those who fight alone
But united we can break a fate once set in stone
Just hold the line until the end
Cause we will give them hell..."

EH
Odpowiedz
W sobotę spotkanie założycielskie (rejestrujemy się jako stowarzyszenie) Polish Defence League w Warszawie. Wybaczcie spóźniony news, ale w związku z jego treścią mam nadmiar pracy. Chętnych do przybycia zapraszam na priw po szczegóły Oczko
(...)

EH
Odpowiedz
I czym się będziecie bronić?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a):I czym się będziecie bronić?

Mógłbyś to ująć w konkretniejsze zapytanie? Byłbym wtedy w stanie odpowiedzieć.
(...)

EH
Odpowiedz
W krótkich, żołnierskich słowach mógłbyś opisać, co macie zamiar robić.
Odpowiedz
Na spotkaniu czy w cele działania ogólne i konkretne?
(...)

EH
Odpowiedz
Jakieś konkretne akcje, sprawy, którymi chcecie się zająć. No chyba jakiś plan jest?
Odpowiedz
Oczywiście że jest. Zablokowanie napływu muzułmańskich emigrantów do Polski, surowe karanie wszelkich przestępstw motywowanych islamem, zablokowanie możliwości budowy nowych meczetów, halal, propagowania islamu. Finalnie delegalizacja islamu jako systemu totalitarnego jakim jest z wszystkimi tego konsekwencjami.
(...)

EH
Odpowiedz
W sumie kibicuję, bo ze wszystkich religii islam uważam za najgorsze gówno - chociaż 99% jego wyznawców nikomu nie zrobiło krzywdy. Jednak ma największy potencjał pójścia w ekstremizm i fanatyzm.
Ale jeśli chodzi o plan, to sorry, ale dla stowarzyszenia taki "plan" jest zupełnie nierealny. Przerodzi się w bojówkarstwo i zadymy i zostanie zdelegalizowany szybciej niż islam Oczko
Swoją drogą delegalizacja trzeciej co do wielkości religii na świecie jako systemu totalitarnego jest po prostu niemożliwa, nawet jeśli się zgodzimy, że faktycznie jest to system totalitarny.
Zresztą - nawet jakby jakimś cudem udało się zdelegalizować islam w Polsce, to tylko by to pogorszyło sytuację. Wszyscy muzułmanie zeszli by do podziemia i wówczas już zupełnie nie mieliby nic do stracenia.

"Zablokowanie napływu muzułmańskich emigrantów do Polski" - fajnie to brzmi i nawet jestem za. Ale imigracja jest tam, gdzie socjal i praca. Nie mamy (jeszcze?) problemu z masowym napływem muzułmanów, bo nasze państwo nie potrafi zadbać o swoich obywateli a co dopiero obcych Oczko Z drugiej strony można by ustanowić prawo, które zapewniałoby socjal tylko swoim obywatelom, a obywatelstwo byłoby ciężko uzyskać. Ale w takim przypadku uczciwość nakazuje zabrać też socjal Polakom np. w UK, a to jest przecież "takie fajne". Sam znam wiele osób, które dostają w Anglii kasę na dziecko.

Anglicy mają przejebane i w ich przypadku naprawdę rozumiem takie akcje jak Defence League. Polak jak nie ma socjalu to jedzie do UK i może żyć na przyzwoitym poziomie. Anglik będący na socjalu już nie ma gdzie wyjechać Oczko A cała zgraja brudasów żąda coraz większych przywilejów, skoro rząd jest uległy i nie chce/nie może zapanować nad sytuacją, to pojawiają się inicjatywy oddolne.

U nas celem takiego stowarzyszenia może być np. edukacja, uświadamianie czy jakieś akcje społeczne, lobbing - żeby nie powielać złych rozwiązań z innych krajów. A nie napierdalanie arabów aż się wszyscy wyniosą Duży uśmiech
Efemental :: nasz punkt słyszenia | Blog Magnusa | Fotogaleria

Postanowiłem żyć wiecznie - na razie wszystko idzie po mojej myśli.
Odpowiedz
Żadnego napierdalania nie będzie Oczko PDL odrzuca jakąkolwiek przemoc jako metodę walki z islamem. Naszym celem jest edukacja społeczeństwa i wywieranie presji na polityków celem forsowania stosownych, rozsądnych zmian prawnych.

Islamizacja Polski choć dziś dla laika wydaje się mało realna, jest perspektywą która ziści się w sytuacji zignorowania problemu. Wahhabici arabscy pompują potężne środki finansowe w Ligę Muzułmańską, podjęto też silne kroki by zradykalizować naszych rdzennych i zaasymilowanych muzułmanów - Tatarów. W sytuacji braku przeciwdziałania, sytuacja będzie się pogarszać.

My sami jesteśmy zarówno przez muzułmanów jak i przez system bardzo uważnie obserwowani Uśmiech Moje nazwisko jest już wykazach wrogów islamu zarówno w Polsce jak i za granicą. Nie bez powodu próbowano też włamać mi się na komputer. Globalny jihad zaczyna zwracać swoje ostrze ku środkowej Europie i główne uderzenie pójdzie w Polskę. Kolejne lata potwierdzą moje słowa.

Btw.
Wczorajszego dnia w Warszawie zostało powołane stowarzyszenie Polish Defence League, zatwierdzono statut jak i wybrano władze stowarzyszenia. Chętnych do przystąpienia proszę na priw.
(...)

EH
Odpowiedz
Nie przesadzałbym z tą islamizacją Polski - żeby doszło do rzeczywistej islamizacji jakiegokolwiek europejskiego kraju, obecne trendy emigracyjne musiałyby się utrzymać przez jakieś 150-200 lat.

I czy nie jest przypadkiem tak, że więcej Muzułmanów Islam porzuca niż go przyjmuje?
Odpowiedz
U nas jeszcze o tyle dobrze, że mamy taką organizację jak "Kościół Katolicki", która jeszcze przez lata będzie miała silną pozycję w Polsce. Jakby nie patrzeć - jest on ostoją tej tradycji, pewnej ksenofobii i nietolerancji. I tu ja widzę ten bastion oporu przed muzułmaństwem. W państwach takich jak Francja, Holandia czy klasyczne już "JU-KEJ" Kościół ma znaczenie marginalne (czy nawet żadne), rządy sprzyjają multikulturowości jednocześnie zamykając usta wszelkiej krytyce - i jest to co jest.
"Marian zataczając się wracał jak zwykle znajomym chodnikiem do domu. Przez zamglone od całonocnej popijawy oczy widział mieszkańców Skórca bezskutecznie uganiających się choćby za kromką jakiegokolwiek pieczywa. Na razie było jednak cicho."

Jan Oborniak "Bankiet w piekarni" (zbiór opowiadań pt: "Krzyk ciszy", wyd. Opoka, Warszawa 1986)
Odpowiedz
Eee tam. W końcu ten sztuczny stan upadnie, a jeszcze pewniej wybuchnie. I skończy się multi-kulti, socjalizmy, i lewacka "wolność słowa". Stany patologiczne z reguły długo nie trwają, nawet utrzymywane siłą.
Sebastian Flak
Odpowiedz
Cytat:My sami jesteśmy zarówno przez muzułmanów jak i przez system bardzo uważnie obserwowani Zdezorientowanymile: Moje nazwisko jest już wykazach wrogów islamu zarówno w Polsce jak i za granicą. Nie bez powodu próbowano też włamać mi się na komputer. Globalny jihad zaczyna zwracać swoje ostrze ku środkowej Europie i główne uderzenie pójdzie w Polskę. Kolejne lata potwierdzą moje słowa.

Normalnie życie na krawędzi.

Cytat: U nas jeszcze o tyle dobrze, że mamy taką organizację jak "Kościół Katolicki", która jeszcze przez lata będzie miała silną pozycję w Polsce. Jakby nie patrzeć - jest on ostoją tej tradycji, pewnej ksenofobii i nietolerancji. I tu ja widzę ten bastion oporu przed muzułmaństwem.

Ta, i dlatego wszelkie Terliki i inne biskupy popierają ubój rytualny, bo są ostoją tradycji i obronią nas przed islamem.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
Neuromancer napisał(a):Eee tam. W końcu ten sztuczny stan upadnie, a jeszcze pewniej wybuchnie. I skończy się multi-kulti, socjalizmy, i lewacka "wolność słowa". Stany patologiczne z reguły długo nie trwają, nawet utrzymywane siłą.

Najprawdopodobniej. Wszystko rozbija się o to co zwykle - €/$. W Europie Zachodniej coraz większe poparcie zdobywają ruchy narodowe - ludzie się budzą, kryzys zaczął im kopać w dupę i zaczęli myśleć. Rewolucja się zbliża, gorzej, jeżeli lewactwo wygra. Ale jestem dobrej myśli, swoją idiotyczną polityką lewacy zapewnili Europie dobre, konserwatywne, narodowe rządy na jakieś 40-50 lat.
Odpowiedz
Zależy. Taka promowana w lewackich pismach czerwona Hiszpania czy ogólnie południe Europy i ich obywatelskie, komunistyczne pomysły razem z nowomową, napawają przerażeniem. O ile Francja, środkowa Europa z Niemcami, i może Bałkany pójdą w państwa narodowe to południe będzie chciało socjalizmów i komunizmów. Nic się nie słyszy by Włochy czy Hiszpania miały zapędy narodowe.
Sebastian Flak
Odpowiedz
Cytat:W Europie Zachodniej coraz większe poparcie zdobywają ruchy narodowe - ludzie się budzą, kryzys zaczął im kopać w dupę i zaczęli myśleć.
Cytat:O ile Francja, środkowa Europa z Niemcami, i może Bałkany pójdą w państwa narodowe to południe będzie chciało socjalizmów i komunizmów.

No i skończą się wyjazdy Polaków na zmywak. Wtedy to dopiero będzie płacz.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
Neuromancer napisał(a):Zależy. Taka promowana w lewackich pismach czerwona Hiszpania czy ogólnie południe Europy i ich obywatelskie, komunistyczne pomysły razem z nowomową, napawają przerażeniem. O ile Francja, środkowa Europa z Niemcami, i może Bałkany pójdą w państwa narodowe to południe będzie chciało socjalizmów i komunizmów. Nic się nie słyszy by Włochy czy Hiszpania miały zapędy narodowe.

Pamiętaj, że Włochy oprócz bandyckiego państwa komunistycznego mają swoją mafię, która oczywiście, jak każda mafia po pierwsze dba o swoje interesy, ale jak każda rozsądna mafia rozumie, że im ludzie będą biedniejsi, tym ich wpływy będą niższe. Także Włochy jeszcze trzyma mafia.

Hiszpania musi upaść, to już pewne. Ruch narodowy został tam rozbity przez komunistyczny rząd Zapatero. Wprowadzono tam zakazy dotyczące frankizmu, analogiczne do tych jak u nas zabroniony jest hitleryzm. Jedyne co, to nie odważyli się ruszyć grobu generała, bali się zamieszek. Resztki rozsądnych Hiszpanów wciąż pielgrzymują na grób generała, natomiast faktycznie, jako taki ruch narodowy został rozbity i nawet jeśli istnieje dalej jakaś organizacja to jest śmiesznie słaba.

Ruch narodowy zyskuje coraz większą siłę głównie w UK, Francji, Niemczech, Beneluksie i Skandynawii. W krajach byłego bloku sowieckiego tak naprawdę nigdy nie upadł, więc u nas nie jest potrzebne odrodzenie, a wzmocnienie.
Odpowiedz
kkap napisał(a):Hiszpania musi upaść, to już pewne. Ruch narodowy został tam rozbity przez komunistyczny rząd Zapatero. Wprowadzono tam zakazy dotyczące frankizmu
Ruch narodowy ale który? Kataloński, a może Euskadi Ta Askatasuna, znana bardziej jako ETA. Obie nie mają za co wielbić Franco.
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz

No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości