To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Takie tam o czosnku.
#1
http://www.longevitas.pl/index.php?id=83

Szukałem po internetach informacji dot. czosnku. Powyżej to co ukazało się mym zdumionym oczom na jednej ze stron.

Odpowiedz
#2
Obserwacja sposobu w jaki używane są słowa energia, energetyczny itp. to świetna i szybka metoda wykrywania wariatów, działająca z wysoką skutecznością.
Odpowiedz
#3
Tam, energia...

Cytat:Myślę, że czosnek nadaje się do leczenia formy nadciśnienia wywołanej Zimnem (Prawdziwe Zimno / Fałszywe Gorąco = Ogień Yin), natomiast nie w przypadku nadciśnienia wywołanego Gorącem, Ogniem, Gorącym Śluzem, Pustym Gorącem i Tan Re.

Przypomina trochę rafała3006...

Odpowiedz
#4
Tylko co to ten gorący śluz i jak go unikać?!
Odpowiedz
#5
Nie wiem co to, ale też wolę unikać.
Ogólnie przeczytałem to wszystko i ogarnęła mnie Trwoga. Taka jak egzystencjaliści pisali.

Odpowiedz
#6
Odniosłem wrażenie, że chcesz długo żyć.
Można spytać po co?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#7
Milion postów na Ateiście zajmie trochę czasu!
Odpowiedz
#8
Nie wiem jak Wam, ale po mojemu te informacje są fałszywe, np. nie ma nic wspomniane o działaniu czosnku na wampiry.
Odpowiedz
#9
Może nie umiesz ich właściwie zinterpretować...

Odpowiedz
#10
To samo mówi mi ksiądz na lekcji religii, ale z interpretacją jest ten problem, że każdy ma swoją i każdego jest jedyna prawdziwa.
Odpowiedz
#11
To dopóki się nie wie, czym jest interpretacja.
A jak się wie, to już można porównywać w metainterpretacji.

Odpowiedz
#12
idiota napisał(a):To dopóki się nie wie, czym jest interpretacja.
A jak się wie, to już można porównywać w metainterpretacji.

Odbiegnę od Twojej wypowiedzi, bo jednak mam braki w wiedzy, ale tak z ciekawości:

Gdy ktoś zapyta Cię "przepraszam szanownego Pana, nie wie Pan która jest godzina?" to odpowiadasz, że XX:YY, czy prosisz go o wyjaśnienie, jak masz interpretować jego wizję godziny, szacunku, w jakim znaczeniu używa słowa "Pan"...? Uśmiech
Odpowiedz
#13
Ja jestem normalny w miarę.

Odpowiedz
#14
  • normalny I 1. Ťtaki, jaki powinien byćť
    2. Ťnajczęściej spotykanyť
    3. Ťzdrowy psychicznie i fizycznieť
    4. Ťmający wszystkie przypisane sobie cechy, typowyť

    Czyli tak właściwie jaki? Nie bierzmy tej dyskusji na poważnie, ale osoba nowa na forum, która chce zrozumieć jego sens i istotę po prostu ma siekę z mózgu. Z jednej strony rozmawiamy o czosnku, a z drugiej traktujemy to tak, jakby nie istniało we wszechświecie nic ważniejszego od czosnku.


Odpowiedz
#15
Hmmm...

Widzę, że z Tobą nie najlepiej.
Język

Cytat: z drugiej traktujemy to tak, jakby nie istniało we wszechświecie nic ważniejszego od czosnku.
Nie wiem jak to traktujecie, nie chcę wiedzieć, przestańcie.

Odpowiedz
#16
To dlatego, że zawędrowałem niechcący do Otchłani tego forum, a tam straszne rzeczy piszą, zaiste straszne.
Odpowiedz
#17
CreateYourself napisał(a):To dlatego, że zawędrowałem niechcący do Otchłani tego forum, a tam straszne rzeczy piszą, zaiste straszne.

Dawaj przykłady, proszę.
Odpowiedz
#18
Chce Wam się tyle gadać o czosnku? ;-)
Odpowiedz
#19
To jedna z legend forum. :lol2:
Odpowiedz
#20
Nie wkurwiać mnie proszę Język! Mógłbym w tym temacie napisać całkiem sporo, ale powstrzymam się Duży uśmiech Byłaby to już zdecydowanie metainterpretacja :lol2:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości