To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wychowanie dziecka z wolną wolą
1luv napisał(a):ogólnie samo pojęcie wychowanie jest pojęciem deterministycznym. stąd wychowywanie i wolna wola w jednym zdaniu to jakieś bardzo dziwne, mało sensowne połączenie.

jasne!
A to była jakaś prowokacja forumowaUśmiechOczko
Odpowiedz
hm, kwestia interpretacji Uśmiech
Odpowiedz
1luv napisał(a):ogólnie samo pojęcie wychowanie jest pojęciem deterministycznym. stąd wychowywanie i wolna wola w jednym zdaniu to jakieś bardzo dziwne, mało sensowne połączenie.

Kolega widać jest zupełnie pozbawiony wolnej woli. Świadczy o tym fakt że posługuje się językiem Polskim. Ba, w ogóle jakimś zrozumiałym językiem.
Stalk the weak, crush their skulls, eat their hearts, and use their entrails to predict the future.
Odpowiedz
nic co ludzkie nie jest mi obce.
Odpowiedz
teresa124 napisał(a):A ja mojemu zabroniłam oglądać obrazkowej . Zbyt długi czas poświęcał na strony gdzie był ukrzyżowany Jezus. :?:UśmiechOczko
Do dzisiaj jest to dla mnie zagadka - czy napawał się jego mękąSmutny

Ja pamiętam pierwszy obrazek - Bóg siedzący w chmurach. Strasznie mu tego zazdrościłem.

A z powodu Jezusa to było mi przykro. Ale tylko na początku. Katolicyzm dokłada tyle absurdu do jego męki, że człowiek nie traktuje tego aż tak poważnie.
Odpowiedz
Najbardziej martwiła mnie wizja, w której na jakimś Sądzie Ostatecznym wszyscy poznają moje grzeszne myśli, cholera, do tej pory przez to potrafię walczyć z nimi niczym z wiatrakami, uznając je za niewłaściwie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości