To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
skrzynka
#1
Nie mogę opróżnić swojej skrzynki aby wysłać nowe posty na pv . Czy to jest zamierzone działanie?? totalitaryzm na forum??ateista.Uśmiech
Odpowiedz
#2
Oczywiście, że zamierzone. Ostatnią rzeczą jaką zrobiłem jako admin było zablokowanie ci możliwości opróżnienia skrzynki, żebyś nie mogła pisać wiadomości na PW, zaraz po tym, gdy zablokowałem Ci możliwość pisania nowych tematów.:roll:

Jak próbowałaś je usunąć?
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#3
Śmierć Szczurów napisał(a):Oczywiście, że zamierzone. Ostatnią rzeczą jaką zrobiłem jako admin było zablokowanie ci możliwości opróżnienia skrzynki, żebyś nie mogła pisać wiadomości na PW, zaraz po tym, gdy zablokowałem Ci możliwość pisania nowych tematów.:roll:

Jak próbowałaś je usunąć?
Mało pisałam na pv. Nowe tematy - po co jest tyle do pisania na starych.
Ale Ty jednak nie jesteś zbyt przyjazny generalnie.Smutny Przyznam Ci się szczerze - nie lubię Ciebie.Uśmiech A rzadko mi się zdarza nielubienie ludzi. Przynajmniej nie lubię tej wersji Ciebie, którą prezentujesz na tym forum. Mam nadzieję, że masz inną.
A blokowanie skrzynki to czysty totalitaryzm!!
Nie próbowałam usuwać - pewnie ktoś mi odblokował a jak przybyłeś znowu mi zablokowałeś.Smutny
Odpowiedz
#4
Z czym masz problem?
Zaznaczasz taki mały kwadracik po prawej stronie wiadomości i na dole wybierasz opcje USUŃ.
Albo otwierasz wiadomość i zaznaczasz mini kwadracik "kasuj wiadomość" a poniżej zaznaczasz to samo.

PS. Przydało by się poprawić tego orta "tą", bo bije w oczy.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#5
Sofeicz napisał(a):Z czym masz problem?
Zaznaczasz taki mały kwadracik po prawej stronie wiadomości i na dole wybierasz opcje USUŃ.
Albo otwierasz wiadomość i zaznaczasz mini kwadracik "kasuj wiadomość" a poniżej zaznaczasz to samo.

PS. Przydało by się poprawić tego orta "tą", bo bije w oczy.
Dalej Traktujesz mnie jak tłuka! robiła to już. Na forum nieraz coś nie wychodzi - musicie to uwzględnić może faktycznie ktoś mnie nie lubi tak jak śmierci.
Zbadaj temat a nie tłucz tej swojej nowomowy antyfeministycznej.
Mnie bije w oczy pogarda dla ludzi na tym forum to ma być forum atesta??
Kasuj swoją pogardę dla ludzi raczej Tę pogardę.UśmiechUśmiech
Odpowiedz
#6
teresa124 napisał(a):Przyznam Ci się szczerze - nie lubię Ciebie.Uśmiech

Przeżyję.

teresa124 napisał(a):Nie próbowałam usuwać - pewnie ktoś mi odblokował a jak przybyłeś znowu mi zablokowałeś.Smutny

Ty tak poważnie? Sądziłem, że moja wypowiedź wręcz ocieka sarkazmem.:roll: Nawet gdybym mógł/umiał coś takiego zrobić oczywiście nie zrobiłbym tego.

A że nie możesz usunąć wiadomości nie usuwając wiadomości to mnie jakoś nie zaskakuje. Ja też nie umiem zjeść bułki nie jedząc bułki.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#7
T124 - Źle mnie zrozumiałaś.

Ktoś kiedyś zrobił orta w tłumaczeniu opcji kasowania wiadomości - ja do tego piję.
Coś dla administracji.

PS. Nie wiem dlaczego tak to wzięłaś do siebie. Kiedyś pytałaś, jak się zakłada wątki wiec to temat z tej samej beczki.
Ja tylko chce ci pomóc.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#8
teresa124 napisał(a):Dalej Traktujesz mnie jak tłuka!
Robisz co możesz, by ten status podtrzymać.

Odpowiedz
#9
idiota napisał(a):Robisz co możesz, by ten status podtrzymać.
Jeśli jesteś Idiota z Dostojewskiego to spokojnie, ale nieraz mam spore wątpliwości.
Wysłałam do Sofeicza fotografię, moja skrzynka nadal jest nieopróżnialnaUśmiech:lol2:
Najłatwiej jest się z kogoś wyśmiewać i go postponować.
Ale ja nie będę vice versaUśmiech

Sofeicz napisał(a):T124 - Źle mnie zrozumiałaś.

Ktoś kiedyś zrobił orta w tłumaczeniu opcji kasowania wiadomości - ja do tego piję.
Coś dla administracji.

PS. Nie wiem dlaczego tak to wzięłaś do siebie. Kiedyś pytałaś, jak się zakłada wątki wiec to temat z tej samej beczki.
Ja tylko chce ci pomóc.
Jakoś dziwnie pomagasz?

Pewnie tak samo pomagasz innym i dlatego to forum nie wzbogaca się o nowych uczestników.
Odpowiedz
#10
próbowałaś kliknąć, opróżnij folder? Oczko
Odpowiedz
#11
1luv napisał(a):próbowałaś kliknąć, opróżnij folder? Oczko
Nie rozśmieszaj mnie jeszcze bardziejUśmiech:lol2:
Odpowiedz
#12
Z tego co mi przysłałaś wynika, że opróżniłaś skrzynkę przychodzącą (czerwony pasek) natomiast nie opróżniłaś skrzynki nadawczej (pomarańczowy pasek).
Rozwiń opcję pod kolorowym paskiem i zobaczysz opcję WYSŁANE.
Tam masz w tej chwili 60 wiadomości, które ci blokują skrzynkę.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#13
Nie pisałem, że Teresa robi co w jej mocy by wychodzić na upośledzoną komputerowo?

Odpowiedz
#14
Sofeicz napisał(a):Z tego co mi przysłałaś wynika, że opróżniłaś skrzynkę przychodzącą (czerwony pasek) natomiast nie opróżniłaś skrzynki nadawczej (pomarańczowy pasek).
Rozwiń opcję pod kolorowym paskiem i zobaczysz opcję WYSŁANE.
Tam masz w tej chwili 60 wiadomości, które ci blokują skrzynkę.

Ok - trzeba było od razu tak napisać. Dzięki. :*:love:Nie wiedziałam, że trzeba zrobić te dwie operacje - myślałam, że da się to zrobić jednocześnie. Jednak mam nadzieję, że osoby niedouczone informatycznie nie będą blokowane przez idiotę złośliwymi postami. ale dobrze ,że chociaż do Ciebie mogę napisać na meila i wyjaśnić sprawę.:*
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości