To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prostytucja Drive-In ruszyła w Zurychu
#1
http://www.theatlanticcities.com/politic...ness/6670/

Szwajcarzy, w trosce o bezpieczeństwo swych kurtyzan, budują specjalne zajazdy dla samochodów, w których panie mogą bezpiecznie pracować.

Cytat:In 2012, residents of Zurich, Switzerland, voted to ban street solicitation in favor of what is essentially a drive-in prostitution warehouse in the suburbs. The idea is that sex workers who are picked up off the street often don't know where their clients are going to take them. Prostitution has been legal in Switzerland since 1942, but city officials say women are sometimes taken to isolated areas, where they have been robbed and abused.

By requiring that all sex-work activities—including selection, payment, and the activity itself—take place in a carefully controlled environment, officials hope to cut down on the amount of violence done to sex workers. The BBC explains:


There are trees, coloured lights, and benches to sit on, all designed to create an atmosphere which Michael Herzig of the Zurich social services says should not be too "sad".

But since all business must take place inside the compound, there are drive-in "sex boxes", and here the measures taken to protect the women are very apparent.

On the driver's side, the boxes are very narrow, making it difficult for him to get out of the car. On the passenger side, there is plenty of space, an alarm button and an emergency exit.

Meanwhile, just a few steps from the boxes, there is a set of Portakabins where counsellors are on hand, together with a kitchen, toilets and a shower.



And it's not just sex worker safety Zurich officials are concerned about. "Zurich is a destination for sex, but the people of Zurich don't want to see it. The government had to do something," Regula Rother, a sex worker advocate, told the BBC.

Pushing sex work out of the city completely and requiring sex workers to buy daily occupational licenses suggests that the city is trying to discourage the industry as much as protect sex workers. While "no-one is really sure whether women or clients will turn up once the sex boxes are open for business," there's a pretty good chance Zurich's prostitution black market isn't going anywhere.

Tak owe zajazdy wyglądają:

[Obrazek: Bez_tytu_u.png]
[COLOR="Silver"]*Wyjątkowo dowcipny i cięty ateistyczny cytat.*
*Praktycznie nikomu nieznany autor tegoż cytatu*[/COLOR]
Odpowiedz
#2
Szwajcarska racjonalna demokracja w działaniu.

Co to za znaki w tych boksach?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#3
Instrukcje użytkowania oraz plakat zachęcający do używania gumek "bez gumki mi nie wejdziesz. STOP".

Zresztą właściwą przyczyną było to, że towarzystwo było za bardzo widoczne - w boksach nie będą tak się rzucać w oczy.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
#4
Ten przechodzień to chyba ma oczy jak spodki :lol2:
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#5
Nie wiem jak wy ale ja wolę być zaparkowany w dyskretnym miejscu na uboczu a nie w takich "masowych miejscach ruchania"...
Burdele (przynajmniej te które odwiedzałem) są dość dźwiękoszczelne.
W okolicy tych boksów za to musi panować o wiele głośniejsza atmosfera i nie jestem przekonany czy by mi to odpowiadało...
Ciekawe czy pomysł wypali...
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#6
Mam jakieś deja vu, że już takie boksy gdzieś widziałem, tylko chyba (mocne chyba) w Niemczech.
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#7
CreatedMind, te zajazdy mają na celu ograniczenie ulicznej prostytucji, podejrzewam że domy publiczne tak czy siak będą bardziej popularne.
[COLOR="Silver"]*Wyjątkowo dowcipny i cięty ateistyczny cytat.*
*Praktycznie nikomu nieznany autor tegoż cytatu*[/COLOR]
Odpowiedz
#8
CreatedMind napisał(a):Burdele (przynajmniej te które odwiedzałem) są dość dźwiękoszczelne.
Serio? Chodzisz do burdeli ? :roll:
Odpowiedz
#9
Sofeicz napisał(a):Ten przechodzień to chyba ma oczy jak spodki :lol2:

Tam nie ma przechodniów, a cały teren z boksami otoczony jest wysokim płotem uniemożliwiającym zaglądniecie w interes.

Instrukcja obsługi:
[Obrazek: hTBLQQC.jpg]
"Dyskusja z idiotami niepotrzebnie ich nobilituje"
Odpowiedz
#10
Grim napisał(a):Mam jakieś deja vu, że już takie boksy gdzieś widziałem, tylko chyba (mocne chyba) w Niemczech.

Całkiem możliwe, nie jest to innowacyjne rozwiązanie, ale w Szwajcarii występuje po raz pierwszy.
[COLOR="Silver"]*Wyjątkowo dowcipny i cięty ateistyczny cytat.*
*Praktycznie nikomu nieznany autor tegoż cytatu*[/COLOR]
Odpowiedz
#11
kolawiec napisał(a):Szwajcarzy, w trosce o bezpieczeństwo swych kurtyzan, budują specjalne zajazdy dla samochodów, w których panie mogą bezpiecznie pracować.
A co z panami!? Taka dyskryminacja w Szwajcarii? :roll:

Stanowczo domagam się drive-in w wersji homo! Te ludziki nie są uniwersalne! No już ja bym tam nie zajechał.
Odpowiedz
#12
Hans Żydenstein napisał(a):Serio? Chodzisz do burdeli ? :roll:

Swój pierwszy raz zaliczyłem w burdelu... :roll:
Jako ciekawostkę mogę powiedzieć ze miałem wtedy około czternastu lat i pracownica wpuściła mnie bez pytania o mój wiek...

Jak idę do prostytutki to wiem do kogo idę.
Do tego dba ona o higienę prawdopodobnie nawet bardziej maniakalnie niż większość "darmowych szmat" które się puszczają na prawo i lewo tym samym krytykując te które to robią za pieniądze...
A porządnej dziewczyny która by do mnie pasowała jeszcze nie zapoznałem.
A z czym ci się kłóci fakt ze korzystałem z usług prostytutek ?
Niektórzy przyszli na ten świat z niemożliwością znalezienia miłości na tym świecie, tym lepiej ze są dla nas przynajmniej burdele.
"Człowiek cnotliwy dobre wypowiada słowa, ale nie zawsze ten, kto dobre powiedział słowo, jest cnotliwy."
-Konfucjusz
Odpowiedz
#13
GoodBoy napisał(a):A co z panami!? Taka dyskryminacja w Szwajcarii? :roll:
Stanowczo domagam się drive-in w wersji homo! Te ludziki nie są uniwersalne! No już ja bym tam nie zajechał.
No co ty!
Te ludziki są typowo męskie (szerokie bary, wąskie biodra). Powinni ci pasić.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#14
to się nazywa szacunek do pracy
Odpowiedz
#15
Jakie są przepisy BHP dotyczące rucho-boksów?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości