To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Godson razem z Gowinem ?
#1
Poseł Godson wystąpił z platformy - czy będzie nowa partia?
Odpowiedz
#2
Myślę ze potencjał na nową partię pod przewodnictwem tych Panów jest - ale raczej nic z tego nie będzie.
Odpowiedz
#3
Czarno to widzę.
Odpowiedz
#4
Кирилл napisał(a):Czarno to widzę.
:lol2::lol2::lol2:
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#5
Sofeicz napisał(a)::lol2::lol2::lol2:

Ale mam nadzieję, że platforma się rozpadnie wreszcie. Nie przeszkadza mi nawet, że za sprawą ortodoksów religijnych.
Odpowiedz
#6
teresa124 napisał(a):Ale mam nadzieję, że platforma się rozpadnie wreszcie.
Dlaczego akurat Platforma ci tak podpadła? A inni mają zostać?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#7
Sofeicz napisał(a):Dlaczego akurat Platforma ci tak podpadła? A inni mają zostać?
Właściwie masz rację, nic tam dobrego. W pewnym sensie ci ortodoksi sa najbardziej uczciwi?? i właściwie nie chodziło im jak się okazuje o sprawy światopoglądowe ?, tylko gospodarcze i socjalne.
Chociaż jak mam wybierać to wolę Godsona mimo, że jest kreacjonistą.
Wygląda na osobę o bardziej radosnym usposobieniu niż Gowin.
Chyba ma też większe poczucie humoru. Ale nie wiem czy w ogóle ludzie o tak fundamentalnej religijności, mają dystans do samych siebie.:?:

Mamy ten ParlamentSmutny
Odpowiedz
#8
teresa124 napisał(a):Poseł Godson wystąpił z platformy - czy będzie nowa partia?

Godson, Żalek i świętojebliwy Gowin dawno powinni wylecieć z platformy. Dziwię się, że Donku tego jeszcze nie zrobił.
Goście, którzy organizują wskrzeszanie zmarłych, słyszą krzyki zarodków i przysięgają na Biblię.. no comment
Na pomoc! mordują więźniów Bastylii!!!
Odpowiedz
#9
korsarz napisał(a):Godson, Żalek i świętojebliwy Gowin dawno powinni wylecieć z platformy. Dziwię się, że Donku tego jeszcze nie zrobił.
Goście, którzy organizują wskrzeszanie zmarłych, słyszą krzyki zarodków i przysięgają na Biblię.. no comment
Nie darmo ta partia nazywa się platforma. I jest na razie bardzo szeroka. urzeczywistnia się idea państwa obywatelskiego, ale jakoś ludzi to nie cieszy.
A jak myślicie Schetyna ma sztuczna szczękę Uśmiech:?:
Odpowiedz
#10
korsarz napisał(a):Goście, którzy organizują wskrzeszanie zmarłych, słyszą krzyki zarodków i przysięgają na Biblię.. no comment

Nooo... zbrodniarze. Jak oni śmiom???

Przecież wiadomo od Hartmana i Magdaleny Środy, że Biblię napisały pastuchy i papieże to pastuchy i średniowiecze pastuchy i renesans i palili na stosach (21 milionów kobiet).

A zarodek to człowiek dopiero jak podpisze umowę ze starszyzną liber-wioski...
:roll:
Odpowiedz
#11
ja rozumiem ze dla Palmera szamani i embriony to fundament katolickiej moralnosci. mysl ze tym krajem moga rzadzic ludzie wierzacy w gadajacego weza w ogrodzie, przeraza mnie.
Na pomoc! mordują więźniów Bastylii!!!
Odpowiedz
#12
korsarz napisał(a):ja rozumiem ze dla Palmera szamani i embriony to fundament katolickiej moralnosci. mysl ze tym krajem moga rzadzic ludzie wierzacy w gadajacego weza w ogrodzie, przeraza mnie.

Synonimem platformy jest pomost. ale ta partia nie jest pomostem - nie wiem czy kiedykolwiek chciała nim być. Stała się partią bezideowych merkantylnych karierowiczów .
Godson i Gowin mają jednak jakieś twarze - mogą się nam one nie podobać. Ci ludzie jednak mają jakieś imponderabilia.
Odpowiedz
#13
ale kto ich przyjmie? Szaman Godson i pastor Gowin, gdzie pojda? Na razie reke wyciaga PiS, to oczywiste, Godson moze pojsc do tych narodowych socjalistow, ale Gowin, ktory mienil sie kolibrem??? Republikanie Wiplera go nie chca, zreszta nie ma sie co dziwic. Ta trojca Gowin, Godson i Zalek musialaby zalozyc wlasna partie i podzielic los innych graczy typu PJN czy SP - jednym slowem plankton. Zaorac tych religijnych oszolomow.
Na pomoc! mordują więźniów Bastylii!!!
Odpowiedz
#14
A mnie tylko ciesz, że na tej niby solidnej budowli pod nazwą "Platforma Obywatelska" widac coraz więcej pęknięć, rys a i grzyb się za te ściany bierze. Oby tak dalej.
"Marian zataczając się wracał jak zwykle znajomym chodnikiem do domu. Przez zamglone od całonocnej popijawy oczy widział mieszkańców Skórca bezskutecznie uganiających się choćby za kromką jakiegokolwiek pieczywa. Na razie było jednak cicho."

Jan Oborniak "Bankiet w piekarni" (zbiór opowiadań pt: "Krzyk ciszy", wyd. Opoka, Warszawa 1986)
Odpowiedz
#15
korsarz napisał(a):ja rozumiem ze dla Palmera szamani i embriony to fundament katolickiej moralnosci. mysl ze tym krajem moga rzadzic ludzie wierzacy w gadajacego weza w ogrodzie, przeraza mnie.
Tomusi być straszne.
Rozważałeś jakieś radykalne kroki?
Wyjechać na Kamczatkę, powiesić się, coś...

Odpowiedz
#16
idiota napisał(a):Tomusi być straszne.
Rozważałeś jakieś radykalne kroki?
Wyjechać na Kamczatkę, powiesić się, coś...

idiotę też wskrzesił pastor Godson?

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3...37543.html

takim zjebom jak szaman Godson nie należy dawać składać długopisów a co dopiero pozwolić im rządzić.
Na pomoc! mordują więźniów Bastylii!!!
Odpowiedz
#17
@korsarz
Czepiasz się dupereli, jak mają w zwyczaju media. Ten ma pięć kochanek, tam ten 3 poślady, a jeszcze inny wierzy w UFO... Co, cholera jasna, ma do rzeczy kolor masztu, kiedy chodzi o to, żeby jak najlepiej łapał wiatr! I co z tego, że moja piżama jest w misie i nie spodoba się żadnej Panience, kiedy to tylko w niej się wyśpię!

Akurat Godson i Gowin(mniej) to jedni z niewielu polityków, którym w ogóle wiem, o co chodzi. Nie jakieś fiu-bździu, wszystkim będzie lepiej, zajmiemy się tym czy słynne to wina poprzednich. Nieważne czy popieram Godsona, czy mam wręcz odwrotne poglądy od niego, co możliwe. Ja tam go szanuję za wyrazistość i to, że nie kręci przy każdym trudniejszym pytaniu jak reszta tych polityczków.
Cytat:mysl ze tym krajem moga rzadzic ludzie wierzacy w gadajacego weza w ogrodzie, przeraza mnie.
Cytat:idiotę też wskrzesił pastor Godson?

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kra...ie,337543.html
W ogóle Ty się wczułeś tak w politykę czy w ateizm?
Jeszcze jedno, Panie Anarchokapitalisto. Co lepsze w rządzie? 100% ateistów komuchów czy 100% kreacjonistów chodzących na jednej nodze w dni parzyste miesiąca i podważających zasadność istnienia poniedziałków anarchokapitalistów?
Bóg jest leniwy.
Odpowiedz
#18
korsarz napisał(a):ale kto ich przyjmie? Szaman Godson i pastor Gowin, gdzie pojda? Na razie reke wyciaga PiS, to oczywiste, Godson moze pojsc do tych narodowych socjalistow, ale Gowin, ktory mienil sie kolibrem??? Republikanie Wiplera go nie chca, zreszta nie ma sie co dziwic. Ta trojca Gowin, Godson i Zalek musialaby zalozyc wlasna partie i podzielic los innych graczy typu PJN czy SP - jednym slowem plankton. Zaorac tych religijnych oszolomow.

Masz rację jednak. Godson ma dużą charyzmę - pewnie wystarczy dla pastora dla polityka trochę za mało.
Natomiast gdy patrzę na Gowina, chociaż uważam go za niekoniecznie całkiem głupiego faceta, mam wrażenie, że musi zaraz iść tam gdzie król piechota chodziUśmiech, ale to moje osobiste bardzo subiektywne odczucie. Oczko
Błąd Palikota polega na tym, że odgrodził się od katolików swoim antyklerykalizmem prostackim. Dobre to było na początek , bo nastroje antyklerykalne w Polsce są mocne. Ale religijność Polaków jest jednak bardziej skomplikowana niż ocenił Palikot .
A nie powinien - bo sam ma dosyć zawiła drogę za sobą i pewnie podobną przed sobą.
Odpowiedz
#19
Wewiur napisał(a):W ogóle Ty się wczułeś tak w politykę czy w ateizm?
Jeszcze jedno, Panie Anarchokapitalisto. Co lepsze w rządzie? 100% ateistów komuchów czy 100% kreacjonistów chodzących na jednej nodze w dni parzyste miesiąca i podważających zasadność istnienia poniedziałków anarchokapitalistów?
A nie ma innych alternatyw? Smutny
Odpowiedz
#20
Xeo
Jasne, że są inne alternatywy... Jest jeszcze frakcja, która do dni podważanych dorzuca sobotę i dla odmiany, zamiast chodzenia na jednej nodze w dni parzyste miesiąca, związuje sobie sznurówki od dwóch butów codziennie i robi 2 skoki do przodu i jeden do tyłu, gdyż tak im każe ułożenie chmur.
Ale po co to komu? Na co?

Ja to się dziwię, że i Ty(jak dobrze zrozumiałem), i korsarz macie jakieś w miarę ugruntowane poglądy polityczne, w wielu tematach o nie walczycie, jednak kiedy nośnik tych waszych poglądów politycznych(poseł po ludzku) miałby mieć inne, mówiąc ogólnie, obyczaje, poglądy pozapolityczne lub wierzyć w cuda na kiju, to nagle to się staje niewybaczalne.* Walić podatki, walić socjal, opiekę medyczną i autostrady! Nawet biedne dzieci w Afryce walić! Byleby nośnik był normalny i mądry(jak Ja, oczywiście), zwyczajny i nie zakładał skarpet do sandałów, bo tego bym nie zniósł.

Wszystko ma swoje priorytety. W mojej hierarchii reprezentatywność polityka jest może i gdzieś w czołówce, ale zawsze po programie partii i poglądach konkretnych polityków. I tyle...

*Dziwnie długie zdanie mi wyszło. Mam nadzieję, że je rozszyfrujecie, bo ja pędzę.
Bóg jest leniwy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości