To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak w niebie....
Łoś napisał(a):Oprócz duszy, co jeszcze w taki sposób może istnieć?
Na przykład obraz łosia z Twojego avatara. W rzeczywistości sam łoś pewnie już dawno zdechł, natomiast avatar to tylko zbiór pikseli.

W takim razie czy obraz łosia istnieje?
Non ridere, non lugere, neque detestari, sed intelligere.
Odpowiedz
Soul33 napisał(a):Na przykład obraz łosia z Twojego avatara. W rzeczywistości sam łoś pewnie już dawno zdechł, natomiast avatar to tylko zbiór pikseli.
Tak. A malowany obraz to zbiór farby, dom to zbiór materiałów budowlanych, człowiek zbiór komórek...

Cytat:W takim razie czy obraz łosia istnieje?
A widzisz obraz Łosia? Ja widzę. Czy twory naszej wyobraźni, poza naszą wyobraźnią, istnieją?
Wydaje się, że wiara w cuda znika w jednej dziedzinie tylko po to, by zagnieździć się w innej. Karol Marks
Jedyne, co - jak sobie pochlebiam - zrozumiałem bardzo wcześnie, jeszcze przed dwudziestką, to to, że nie powinno się płodzić. Emil Cioran
Kapitalizm bez bankructwa jest jak chrześcijaństwo bez piekła. Frank Borman

EL Duży uśmiech
Odpowiedz
stara_dewota napisał(a):Bingo.

Niebo to po prostu nirwana. Co głosił na kartach Ewangelii sam Dżizyz.

"Królestwo niebieskie" jest pośród nas.

A katole czekają na niebo po śmierci. :lol2:

Tak dożo minusów ty chyba ateistą jesteś!
Głupota...

Idiota ją stworzył...
a mędrzec rozmnożył.
Odpowiedz
Soul33 napisał(a):Na przykład obraz łosia z Twojego avatara. W rzeczywistości sam łoś pewnie już dawno zdechł, natomiast avatar to tylko zbiór pikseli.

W takim razie czy obraz łosia istnieje?
Jeśli doświadczasz go zmysłami, jesteś w stanie wykryć aparaturą naukową, to istnieje; lecz jeśli nie to nie istnieje.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości