NonOmnis napisał(a):A jak podpisywałeś umowę to miałeś opaskę na oczach czy promile we krwi? Umiesz czytać? Przeczytałeś na co się godzisz? Zgodziłeś się na takie warunki więc teraz masz to na co się zgodziłeś-NIE MNIEJ, NIE WIĘCEJ, 2 lata, na które się DOBROWOLNIE zdecydowałeś. Poza tym przy odrobinie dobrej woli (naprawdę to nie trudne) można napisać cesję na umowę.
Może państwo ma też czytać za obywateli umowy bo sami są do tego niezdolni, jeszcze lepiej żeby państwo podstawiało obywatelom basen albo kaczkę i wywieszało za nich pranie na balkon.
Internet był kupowany w innym mieście a niby skąd mogłem wiedzieć że w moim mieście nie ma zasięgu jak nie miałem internetu to jak mogłem sprawdzić, a poza tym sprzedawcy kłamią np..
ostatnio wmawiał mi jeden że na konsoli sony psp mogę mieć internet, a to nie prawda.
-------
ps.. ZX spektrum to był tylko przykład: standard za socjalizmu co wtedy było.
Przykład równości społecznej. Bo wszyscy mieli to samo.
Komunizm:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Komunizm

