To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
świadomość, materia, (wydz. z "dlaczego ateizm?" )
NoBody napisał(a):nikt tutaj oprócz ciebie nie wspominał o czuciu - obserwacja w sensie fizycznym może być dokonywana przez dowolne obiekty fizyczne.
Ależ piszemy tutaj właśnie o świadomości. Analiza faktów, by podjać decyzje o przetrwaniu, może mieć byle jaki robot nie posiadający jej.

Prosty przykład, mamy programy OCR bazujące na sieciach neuronowych. Czy takie sieci widzą (obserwują) litery?
[SIZE="1"]. MRU .
............
[/SIZE]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
świadomość, materia, (wydz. z "dlaczego ateizm?" ) - przez aktyn - 25.11.2009, 17:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości