To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
świadomość, materia, (wydz. z "dlaczego ateizm?" )
Jeszcze nie wnikałem w temat procesora kwantowego, nie bardzo rozumiem co daje qubit, wiem tylko że właśnie w nim wszyscy widzą nadzieję, zobaczymy.
Z wypowiedzią się zgadzam ale co masz na myśli:
Cytat:gdyby kiedykolwiek te procesy dorównały procesowi świadomości
?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
świadomość, materia, (wydz. z "dlaczego ateizm?" ) - przez Superstar - 25.11.2009, 22:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości