To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawa autorskie & patentowe vs infoanarchizm (oraz nurty pokrewne)
Przed 1800 nie rozwijano ani nie pisano nigdzie niczego. Bez praw autorskich to przecież nie mogło być opłacalne.

-----------------------------------------------
MrL napisał(a):pasozytowanie.

Jakby się "państwo pasożytujące" wysadziło atomówkami albo ogrodziło od reszty świata drutem kolczastym, to efekt byłby minimum identyczny, a właściwie to gorszy.

Co to za pasożytowanie, w którym gdyby "pasożyt" w ogóle nie istniał, to stan jego "ofiary" byłby identyczny ?
Jak się jutro zastrzelę, to też już nigdy żadnej gry/książki/whatever nie kupię.

El Commediante napisał(a):No sorry, ale Ty możesz się umówić ze współlokatorem, że On odkurza, a Ty zmywasz gary. Tak samo wydawca może się umówić ze sprzedawcą, że sprzedaje jego gazety po określonej cenie. Co w tym złego?

Nic.
Szkoda tylko, że kiedy ja kupię w tym sklepie gazetę, to mi też nie wolno jej sprzedać po innej cenie (lub bez pozwolenia); nawet za pół roku.

Chociaż to ograniczenie jest akurat notorycznie "olewane"; jeszcze się ostro za egzekwowanie nie wzięli.
Zły neoliberalny/libertariański Kot (czarny & drapieżny).
-----------------------------------
2025r- Prywatnie tworzę postapo grę, jeśli lubisz czarny humor to polecam.
DARMOWE Demo-  Because The World Died by liberty90
Pisywałem od długiego czasu; część moich starszych wypowiedzi można traktować jako nieaktualne.
BARDZO NIEAKTUALNE.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Prawa autorskie & patentowe vs infoanarchizm (oraz nurty pokrewne) - przez Avx - 19.10.2010, 19:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości