DziadBorowy napisał(a):Dlatego też niezależnie od tego kto zestrzelił samolot należy spodziewać się więcej tego typu "dowodów", że zrobiła to Ukraina.
to typowa rosyjska strategia - propaganda i zakłamanie, od lat przecież w ten sposób działają. Mataczenie, sianie paniki, podsycanie niepokoju, długie ramię Moskwy 8)
DziadBorowy napisał(a):Utrata zaufania do Ukrainy przez Zachód jest bowiem jej jedyną szansą na odniesienie długofalowych korzyści z piwa, które na Ukrainie naważyli.
jeżeli Putinowi uda się zdestabilizować Ukrainę za pomocą pośrednich działań, które od kilku miesięcy stosuje to zajęcie jej (przynajmniej wschodniej części) będzie kolejnym krokiem w ramach tzw. stabilizacji regionu. Książkowy przykład aneksji omawiany na pierwszym roku Politologii w ramach decydowania politycznego.
Xeo94 napisał(a):Twoje pitolenie dawno zaorałem: http://ateista.pl/showpost.php?p=628216&postcount=76
a potem się obudziłeś, mokry.
Na pomoc! mordują więźniów Bastylii!!!

