Machefi napisał(a):Tak od dłuższego czasu obserwuję, że posty w tym wątku bardziej pasują do tytułu "Grillowanie Rosji" tak jakoś samo wyewoluowało. :>
Jeszcze bardziej pasowałoby "samogrilowanie" albo "samozaoranie". Ja to niby tak narzekam na tych polskich politykierów, ale pomimo ich ułomności i tak się cieszę, że przynajmniej w Polsce nie rządzą politycy "na miarę" tych rosyjskich. Pomijając to, że robią niewiele albo nic, żeby zwykłemu człowiekowi żyło się w Polsce łatwiej, to przynajmniej nie podejmują jakichś radykalnych głupich decyzji w kwestiach relacji międzynarodowych.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.
Nietzsche
Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Polska trwa i trwa mać

