11.03.2021, 10:13
(11.03.2021, 09:55)freeman napisał(a): A jeśli chodzi o zalinkowany numer, to gdyby utwór był instrumentalny całkiem fajnie by się go słuchało
Zgadza się, wokal też mnie tu akurat nieco drażni. Ale tekst jest tu dość ważnym elementem tej piosenki, jak i całego albumu z której pochodzi a ciężko przekazać tekst bez wokalu.
W ogóle tutaj widać, nie tylko wstawki lekko wbiegające w jazz ale również jak mi się wydaje całość utworu ociera się o ramy jazzowe z pewną asymetrią i pozornym bałaganem. Wstawiłem aby pokazać, że mamy metal prosty łatwy i przyjemny jak np Manowar ale mamy też coś takiego jak powyżej.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"


