Hans Żydenstein napisał(a):Socjopapa napisał(a): A jego związki z groyper wars i Fuentesem są szeroko opisywane. Na razie nie widziałem nic co by je podważało.
To, że ziemia jest płaska, a Bush to reptilianin też jest szeroko opisywane.
To oczekujesz, że zreferuję Ci to co sam możesz przeczytać w Internetach i zapewne już czytałeś, żebyś mógł powiedzieć, że w to nie wierzysz?
Hans Żydenstein napisał(a): No właśnie, to pokazuje stan ich relacji.
Nie, to pokazuje stan przynależenia do sekty pedofila. Skoro jego ojciec jest tak bardzo sekciarski, że wydał syna, to tym bardziej nie akceptowałby jakichkolwiek objawów nieprawomyślności (czyli poglądów inne niż prawackie).
Hans Żydenstein napisał(a): I teraz czy bardziej prawdopodobny jest znany schemat, że dziecko w konserwatywnej rodzinie się buntuje i idzie poglądami w zupełnie inną stronę czy może radykalizuje poglądy rodziców i uważa ich za "zbyt umiarkowanych"?
W ultra-prawackiej rodzinie, w ultra-prawackim stanie? Oczywiście to drugie. Gdyby to pierwsze miało miejsce to by to już dawno wyszło, bo ojciec-sekciarz by go na kopniakach, za nieprawomyślność, z domu wyrzucił.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
